Energylandia

Dne 8. května 2024 jsme navštívili největší zábavní park v Polsku Energylandia. Na cestu jsme se vydali v nočních hodinách, abychom mohli vstoupit do bran parku hned po otevření.  Nadšení jsme byli z různých adrenalinových atrakcí, nejvíce se nám líbila dřevěná horská dráha s dračí tématikou Zadra. Skvělý zážitek jsme měli i po jízdě na Hyperionu, nejvyšší a nejrychlejší dráze v Evropě. Díky téměř neexistujícím frontám jsme zvládli všechny atrakce, které jsme si vybrali. Některým z nás zbylo i dost času navštívit divadelní představení nebo krátký koncert. Kromě zábavy jsme si také lámali hlavy s angličtinou, převáděli zloté na koruny, orientovali se v areálu podle mapy a sledovali účinky gravitace v praxi. Výletu se účastnili žáci od 6. do 9. ročníku, ale fungovali jsme jako jedna parta a vzájemně si pomáhali.

Tento výlet jsme si užili a jsme moc rádi za nové vzpomínky a zážitky. Ve fotogalerii žádné fotky nehledejte, mobily jsme ani nestihli vyndat. Velmi rádi s Vámi budeme sdílet naše zážitky.

Za všechny účastníky napsaly žákyně 9. tříd.