Poděkování z Nadačního fondu IMPULS

Zde uvádíme text dopisu z Nadačního fondu IMPULS

Velké poděkování dětem 2. stupně ZŠ Všetaty!

„Každý den nám přináší kouzelné okamžiky, které nám pomáhají změnit se a posílají nás hledat své sny…“                                                                                                                                 Paolo Coelho

Vážení a milí učitelé,

kouzelné a radostné okamžiky všem v Nadačním fondu IMPULS přinesla dětská výtvarná soutěž „Rozsviťme podzim“.

Děti od tří let až po patnáctileté deváťáky nakreslily a namalovaly různými technikami krásné obrázky, ze kterých se jen velmi obtížně vybíraly ty nejhezčí. Odborná komise to vůbec neměla jednoduché. Nakonec ale výherce vybrala. Jsou to:

Marina Stenzlová                            1. místo
Pája                                               2. místo

Zvláštní uznání získal Dan Holeček a David Krumphanzl. Gratulujeme oceněným dětem.

Nadační fond IMPULS již 23 let pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou, což je nemoc nevyléčitelná a velmi často nemoc mladých lidí. Ani děti jí mnohdy nejsou ušetřené. O to víc potěší obrázky dětí, z nichž čiší otevřené srdce. Jsme rádi, že jste se zapojili.

Nic z toho, co NFI za dlouhé roky udělal na poli roztroušené sklerózy, by nemohl bez přátel, jako jste Vy, partnerů, dárců, sponzorů.

Děti, děkujeme. Děkujeme paním učitelkám, protože pod jejich vedením vznikla krásná dílka. Děkujeme celé škole, protože bez vzájemné souhry by to nebylo možné. Vážíme si Vaší ochoty. Zároveň doufáme, že se znovu zapojíte i v roce 2024.

S přáním všeho dobrého, váš Nadační fond IMPULS.

Další obrázky zaslané do soutěže najdete ve fotogalerii.