Sportovní turnaje na konci roku

Poslední dva dny v naší škole proběhly sportovní vánoční turnaje ve florbalu a ve stolním tenise, kterých se zúčastnili žáci a žákyně 6. - 9. ročníků.

Ve čtvrtek se uskutečnil vánoční florbalový turnaj. Žáci si sami vytvořili týmy a za bouřlivé podpory publika se utkali o medaile. Všechna utkání proběhla v duchu fair-play a na konečném umístění rozhodovali i nepatrné maličkosti. (např. vlastní gól v posledních vteřinách utkání, díky kterému 9. ročník dívek nepostoupil do finále)

V pátek následoval vánoční turnaj ve stolním tenise, kde už nezáleželo na týmové spolupráci, ale na schopnostech jednotlivých účastníků. Viděli jsme mnoho napínavých utkání, kdy o postupu do dalších kol rozhodoval i jediný míček.

Oba turnaje se vydařily a všichni si moc přejeme, aby i příští rok byl podobných, nejen sportovních zážitků.

Děkujeme a přejeme hezké svátky a šťastný nový rok

Tělocvikáři

(Další fotografie a videa z obou akcí najdete na facebooku školy)