Školní výlet 9.B 2023

Vyrazili jsme v úterý z nádraží Všetaty, přestoupili v Nymburku a dojeli rovnou do Trutnova. Tady jsme měli oběd a společný výstup na nedalekou vyhlídku. Po krásném výhledu jsme spěchali pro batohy a rychle na autobus směr Pec pod Sněžkou. Z Pece nás čekal obrovský krpál na naši chatu. Naštěstí nám pan domácí vzal zavazadla autem. Další den, při výšlapu na Sněžku, jsme toho moc neviděli. Byla mlha taková, že by se dala krájet. Druhý výšlap jsme podnikli na Černou horu. Svítilo sluníčko, ptáčci zpívali. Nasadili jsme na sebe místo pláštěnek kraťasy a tričko. Cesta domů byla trochu komplikovanější. Ve Štětí nákladní vlak strhl troleje. Hodinové zpoždění vlaku nedokázalo to, abychom si celý výlet perfektně neužili.
                                                                                                 Filip Sloup
Video z celého výletu 9.B