logotyp

Projekty

Digitální učební pomůcky

V souvislosti s využitím Národního plánu obnovy poskytlo MŠMT v tomto školním roce mateřským školám finanční prostředky, které mají být využity na vybavení pokročilými digitálními technologiemi - ...
Více informací

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Vážení rodiče,
i v roce 2022 pokračuje doučování žáků ohrožených školním neúspěchem  Od ledna má tento program název Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy a je na něj poskytována finanční podpora EU. Doučování v naší škole probíhá především v hlavních předmětech (český jazyk, matematika, angličtina), ale individuální konzultace, dodatečné vysvětlení a procvičení učiva může být po dohodě s příslušným vyučujícím i v jiných naukových předmětech. Zvažte časové možnosti vašich dětí a využijte této možnosti.

Mgr. Bc. Renata Kurzveilová, ředitelka
 

Doučování

PROJEKT PODPORA SPOLEČNÉHO VZDĚLÁVÁNÍ V PEDAGOGICKÉ PRAXI

Již 5 let zlepšujeme společné vzdělávání v naší škole s odborníky z NPI

Naše škola je už pátým rokem zapojena do projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi (APIV B), stejně jako dalších 355 škol po celé republice. Tento projekt realizuje Národní pedagogický institut ČR. Díky jejich nabídce seminářů dalšího vzdělávání, ale i možnosti koučinku a mentoringu se nepřestáváme dále vzdělávat. Výhodou je, že si témata kurzů nebo odborné konzultace vybíráme podle našich potřeb, a navíc se konají přímo u nás ve škole, případně online.

Na co se školení zaměřují? 

Série školení v rámci projektu míří k prohloubení našich znalosti a dovedností práce s rozmanitou třídou, pomáhají nám osvojit si způsoby, jak podpořit každé dítě, ať už nějak znevýhodněné či nadané. Projekt pomáhá také s tím, jak zlepšit zapojení asistentů pedagoga do výuky, jak ve škole lépe spolupracovat a profesně nestagnovat. A protože práce učitelů bývá náročná a stresující, učíme se také, jak předcházet syndromu vyhoření nebo jak lépe zvládat emoce. Je prokázáno, že děti se mnohem lépe soustředí a učí v prostředí, kde se cítí bezpečně a přijímány. Vytvořit ve škole takové prostředí vyžaduje nejen dobrou spolupráci mezi pedagogy a vedením, ale také směrem k rodičům a ke zřizovateli. I na to se v projektu nabízené aktivity soustředí.

Vedle již zmíněných možností můžeme v rámci projektu využívat také spolupráci s různými odborníky, kteří nám pomáhají zvládnout obtížné situace nebo se věnovat dětem, které potřebují speciální péči či podporu. Kromě výše uvedených služeb poskytuje projekt volně přístupné vzdělávací materiály (ve formě videí, vzorových dokumentů, praktických příkladů a ukázek metod a výuky) v interaktivním webu Zapojmevšechny.cz. Ten nabízí obsah i pro rodiče. Neváhejte proto a podívejte se na některá videa, poslechněte si podcast nebo se začtěte do některého z mnoha článků.

Pokud vás více zajímá podpora a výstupy projektu APIV B, přečtěte si článek shrnující celkově přínosy projektu pro školy.

Šablony III

Cílem výzvy je podpořit činnost mateřské a základní školy formou projektů zjednodušeného vykazování. Aktivity jsou ...
Více informací

Šablony II

Dnem 1. února 2019 vstoupila ZŠ a MŠ Všetaty do projektuŠABLONY IIz Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání    Cílem projektu je podpořit mateřské, základní a základní umělecké školy a ...
Více informací

Šablony I

Dnem 1. února 2017 vstoupila ZŠ a MŠ Všetaty do projektu OP VVVPodpora škol formou projektů zjednodušeného vykazováníŠablony pro MŠ a ZŠ I     Cílem projektu je podpořit mateřské a základní školy ...
Více informací
Základní škola a mateřská škola Všetaty
okres Mělník,
příspěvková organizace

M: 736 629 481 - ředitelka školy,
M: 736 629 480 - zástupce ředitelky

info@zsvsetaty.cz

ID schránky: yk8mi5d
Ředitelka školy:
Mgr. Bc. Renata Kurzveilová

Zástupce ředitelky:
PaedDr. Stanislav Poddaný

M: 736 629 481 - ředitelka školy,
M: 736 629 480 - zástupce ředitelky

E-mail: info@zsvsetaty.cz

IČO: 750 33 861
Základní škola a mateřská škola Všetaty
okres Mělník,
příspěvková organizace


Zřizovatel: městys Všetaty

Komenského 375,
277 16 Všetaty
Domů Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace

Created by © 2020 -2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy